Zdjęcia produktowe – jak to działa w naszej firmie

Zdjęcia produktowe na potrzeby stron wwwZdjęcia produktowe charakteryzują się tym, że ich głównym celem jest jak najdokładniejsza prezentacja przedstawionego na nich przedmiotu czy materiału. Tego typu zdjęcia zwykle umieszcza się w sklepach internetowych, żeby jak najlepiej zaprezentować sprzedawany przedmiot (ze wszystkich stron, ze zbliżeniem, na różnego rodzaju tle itp). Zdjęcia produktowe zamieszcza się także w galeriach na stronach www. Np. jeśli strona www opisuje ofertę ciastkarni, to w galerii zdjęć najczęściej umieszcza się produktowe zdjęcia ciast, ciastek i pieczywa, które sprzedaje piekarnia. Dobrze wykonana fotografia poglądowa produktu w znacznym stopniu przekłada się na lepsze efekty sprzedaży.

Fotografia aranżowana, czy reklamowa, to taka, gdzie przedmiot, czy przedmioty są komponowane z innymi elementami – z użyciem odpowiedniego tła, czy nastrojowego oświetlenia, aby uzyskać żądany efekt. Tak jak to zostało napisane powyżej zdjęcia aranżowane, czy reklamowe bardzo dobrze nadają się jako element graficzny do umieszczania na top-ie, czy w tle strony. Bardzo ładnie indywidualizują szatę graficzną portalu. Lepiej użyć wykonanego przez nas zdjęcia lub zdjęć niż kupować je na różnego typu portalach.

zdjęcia produktowe i nie tylko

Oprócz usług fotograficznych, oferujemy także pełen wachlarz usług graficznych, które składają się na postprodukcję – począwszy od szparowania (wycinania zdjęć z tła), przez fotomontaż, a kończąc na sporządzeniu całego projektu graficznego, w którym wykorzystane będą zdjęcia produktów z Państwa oferty.

Wszystkie informacje oraz przykłady naszych realizacji znajdują się pod adresem: www.zdjecia-produktowe.pl