Zamów u nas niepowtarzalne zdjęcia aranżowane

Profesjonalna fotografia produktowa to profit dla każdego posiadacza strony www, galerii zdjęć na WordPressie, czy właściciela sklepu internetowego. W naszym studiu powstają unikalne i klimatyczne zdjęcia aranżowane niewielkich przedmiotów, które nasi klienci wykorzystują do reklamowania artykułów w mediach społecznościowych, na aukcjach internetowych lub umieszczają na swojej stronie www jako element szaty graficznej witryny. Często zamawiając u nas zdjęcia produktowe i zdjęcia aranżowane na potrzeby internetu, klienci decydują się równocześnie na zamieszczenie fotografii w materiałach przeznaczonych do druku, takich jak ulotki, wizytówki czy plakaty.

zdjęcia na portale społecznościowe

aranżowane zdjęcia na Facebooka i Instagram

Unikalne zdjęcia aranżowane

Fotografia produktowa niejedno ma imię. W jej ramach powstają różnego typu realizacje. Niektóre z nich są bardziej skupione na drobiazgach fotografowanego przedmiotu, innym zależy na oddaniu niepowtarzalnej atmosfery związanej z promowanym produktem. Zdjęcia produktowe realizowane na zamówienia sklepów internetowych przedstawiają artykuł w sposób niezwykle szczegółowy, najlepiej z kilku stron i różnych perspektyw. W celu drobiazgowego ukazania produktu kluczową rolę gra profesjonalne oświetlenie i prawidłowa regulacja ostrości – aspekty możliwe do osiągnięcia jedynie w specjalistycznych warunkach. Studio Fabryki Dizajnu oferuje znakomite możliwości do tworzenia profesjonalnej i oryginalnej fotografii produktowej. Dla potrzeb aukcji oraz sklepów internetowych najczęściej zamawiane są zdjęcia na jasnym tle – przedstawienie wyizolowanego z otoczenia przedmiotu pomaga odbiorcom lepiej skupić się na porównywaniu poszczególnych artykułów sprzedawcy i pozwala im dokonać szybkiego zakupu. Interesującą alternatywą są również zdjęcia na ciemnym tle – dobrze sprawdzają się w przypadku przedmiotów o jasnej, pastelowej lub bladej kolorystyce.

aranżowane zdjęcia biżuterii

fotografia produktowa biżuterii

Zdjęcie reklamowe może, ale nie musi przedstawiać pojedynczy przedmiot w detalach. Odmianą fotografii reklamowej, jaką często stosujemy, są zdjęcia aranżowane, na których produkt występuje w ciekawym otoczeniu innych elementów. W tym przypadku detale techniczne przedmiotu schodzą na nieco dalszy plan, a najważniejszy efekt polega na stworzeniu spólnej i efektownej kompozycji. Klimat zdjęcia kształtuje odpowiednie oświetlenie, w tym gra cieni, regulacja głębi ostrości oraz dobór właściwej kolorystyki.

zdjęcia aranżowane niewielkich przedmiotów

fotografia reklamowa

Mimo, że aranżacje fotograficzne nie ogniskują uwagi na pojedynczym przedmiocie, są coraz częściej wykorzystywane także przez sklepy internetowe w prezentowaniu oferty. Dzieje się tak z prostej przyczyny – zdjęcia aranżowane są niezwykle przyjemne dla oka. Dzięki nim oferta wygląda naprawdę zachęcająco i klienci łatwo wciągają się w przeglądanie całej galerii fotograficznej producenta. Przykładem zlecenia, w którym asortyment sklepu został przedstawiony za pośrednictwem unikalnych, fotograficznych aranżacji są poniższe zdjęcia mebli.

aranżowane zdjęcia mebli

fotografia aranżowana mebli

Artystyczna fotografia produktowa

Tworzone przez nas kompozycje świetnie sprawdzają się w reklamie niewielkich przedmiotów. Powstają u nas ciekawe zdjęcia biżuterii, wyrobów handmade, zegarków, galanterii, książek, roślin oraz żywności. Aranżowane zdjęcia jedzenia to dziedzina sztuki reklamowej, w której szczególnie chętnie się zanurzamy, ponieważ na co dzień pasjonuje nas nie tylko fotografia, ale także dobra i oryginalna kuchnia. Z apetytem przyjmiemy zlecenia fotografii kulinarnej, bo wiemy, że zdrowa żywność nie tylko dobrze smakuje, ale też świetnie wygląda na zdjęciach.

fotografia żywności

zdjęcia aranżowane jedzenia