WordPress czy html? Dylemat kllienta.

Co wybrać stronę z panelem administracyjnym czy w kodzie html?  Obecnie popularność zyskały strony z panelem administracyjnym oparte na WordPress. Czy jednak dla każdego klienta jest on odpowiedni? Tego rodzaju strony www są wygodne dla klientów, którzy dokonują częstych aktualizacji na stronie. Klient ma dostęp do panelu i może samodzielnie dodawać treść, zdjęcia.  Kolejnym argumentem, który przemawia za WordPressem jest wielkość strony, jeżeli ma być bardzo rozbudowana, tzn. ma posiadać dużo podstron, to należy skorzystać z tego rozwiązania.

Jeżeli natomiast Twoja strona ma być nie wielka ma posiadać do 5 zakładek i wiesz że nie będziesz poświęcał czasu na jej aktualizowanie to strona w html jest wystarczająca.

1Poniżej przykład strony www bardzo rozbudowanej wykonanej w Wordpresie. Na stronie głównej umieszczony jest slider z treścią, który można samodzielnie zmieniać.  Również można dodawać samodzielnie nowe podstrony w przypadku tej strony odnośnie organizowanych kursów i szkoleń. Treść we wpisach urozmaicona jest za pomocą zdjęć oraz licznymi galeriami ze zdjęciami. Strona www zawiera liczne elementy ruchome oraz połączenie z facebookiem i google +