Strony www realizujemy gruntownie!

Ukończyliśmy niedawno projekt strony www, której właścicielem jest firma działająca w obszarze górnictwa odkrywkowego i dokumentacji gruntowej. Witryna posiada przejrzystą strukturę, jej obszar informacyjny podzielony został na kilka podstron, do których dostać się można przez menu główne. W klasycznym stylu, na samym czele umieszczono logo przedsiębiorstwa. Zgodnie z życzeniem klienta, strona www przejęła kolorystykę znaku firmowego proGIG-projekt, podkreślającą specjalizację firmy. Sąsiadujące z logotypem marki menu główne składa się z czterech podlinkowanych zakładek. W momencie zajęcia którejś przez kursor myszki, uruchomiony zostaje efekt wizualny, który znacznie uatrakcyjnia proces poruszania się po witrynie.

Inspirujące strony www

Dominującym elementem w układzie strony jest pole graficzne. Przestrzeń pod zakładkami wypełniają zdjęcia identyfikujące zakład z branżą geo-inżynieryjną, przedstawiające w skrócie ofertę klienta. Grafiki mają charakter jednocześnie ozdobny i informacyjny. W sposób atrakcyjny urozmaicają witryny specjalistycznych branż, takich jak ta, gdzie treść słowna zwykle dominuje nad sztafażem graficznym. Zmieniające się automatycznie slajdy są doskonałym uzupełnieniem informacji o przekroju oferty przedsiębiorstwa – każde ze zdjęć-krajobrazów opatrzone zostało nagłówkiem informującym o zakresie usług. Przewijane pole graficzne, łącznie z logo i menu należy do stałych elementów każdej podstrony, stymulując wyobraźnię odwiedzającego na każdym poziomie eksploracji witryny.

Koszt założenia strony www

Realizacje stron www podobnych do tej są szczególnie cenione przez profesjonalistów, którzy chcą w sposób prosty i przejrzysty zaprezentować swoje usługi w sieci. Cennik stron internetowych tworzonych przez naszych specjalistów dostępny jest na naszej stronie.