Projektowanie stron internetowych cennik

Projektowanie stron www może niektórym osobom kojarzyć się ze sztuką, z tworzeniem czegoś artystycznego, jednak to też jest praca i też jest w jakiś sposób wyceniana, chociaż nie zaprzeczymy, że często jesteśmy w stanie wykonać ciekawą stronę www wręcz za darmo, jeśli tematyka się spodoba. Jednak na co dzień za projektowanie stron internetowych cennik mamy wyznaczony. Z tym, że niezależnie od ceny realizacji, dana strona internetowa może być tak samo atrakcyjna.

Zwykle cena strony www zależy

od jej rozbudowania, od tego czy ma mieć panel zarządzania treścią, od tego czy ma zawierać elementy ruchome lub animowane. Na pewno bardzo lubimy tworzyć strony zawierające elementy animowane, z tym że jeszcze bardziej, gdy mamy do tego wolną rękę, wtedy udaje się stworzyć na prawdę oryginalne dzieła. Lubimy też projektować strony łącząc je z naszymi zdjęciami, jak np. poniżej:

koszt zaprojektowania strony www

 

Koszt zaprojektowania tej strony www nie był niestety niski, ponieważ zawierała panel zarządzania treścią. Warto zastanowić się, czy taki panel jest nam na pewno potrzebny. Przykładowo Klient, który zamówił stronę obok nigdy z niego nie skorzystał. Też mamy Klientów, którzy zamawiają stronę z panelem, a potem nam zlecają aktualizację.   Jeśli planujecie Państwo nam zlecać aktualizacje, to lepiej i taniej jest zamówić stronę bez panelu cms – są takie strony www są tańsze.