Profesjonalne projekty stron www i materiałów do druku

Kilka słów o tym, czym się zajmujemy. Pod szyldem Fabryki Dizajnu codziennie powstają unikalne projekty graficzne na potrzeby szeroko pojętego marketingu internetowego oraz druku. Od wielu lat szybko i skutecznie trafiamy w gusta klientów z Polski i zagranicy. W skład naszej oferty wchodzą profesjonalne realizacje stron www oraz fotografia na potrzeby witryn internetowych. Postanowiliśmy przybliżyć tutaj szczególnie specyfikę pierwszej z dziedzin naszej działalności, czyli projektowanie i fachowe tworzenie stron internetowych oraz projektów graficznych.

Na rynku wyróżniamy się tym, że z pasją realizujemy projekty spójne z identyfikacją wizualną firm, jak również pomagamy budować wizerunek marki właśnie za pośrednictwem sprawnie działającej i dobrze zaprojektowanej strony internetowej. Na każdym etapie realizacji usługi dbamy o skuteczną i zrozumiałą komunikację z klientem. Swoje pomysły dostosowujemy do potrzeb i wymagań zleceniodawcy, ponieważ jego idea jest dla nas ważnym punktem wyjścia w tworzeniu oryginalnych projektów.

Czasem zdarza się, że klienci pozostawiają nam wolną rękę w zakresie koncepcji, co zazwyczaj daje nam upragnione, pełne pole do wykazania się kreatywnością i czerpania radości z pasji tworzenia. Jednocześnie bardzo dobrze odnajdujemy się w sytuacji, gdy zleceniodawca przedstawia nam konkretne wymagania dotyczące projektu – wtedy najczęściej współpraca układa się niezwykle sprawnie i szybko.

Projektowanie i tworzenie stron www

Do najczęściej realizowanych przez nas zleceń należy wykonywanie stron z panelem administracyjnym, czyli witryn, których właściciele otrzymują możliwość samodzielnego zarządzania zawartością merytoryczną strony – mogą zmieniać treść, dodawać na bieżąco świeże informacje, zamieszczać nowe fotografie i usuwać przestarzałe dane. Strony z CMS, czyli systemem do zarządzania treścią (CMS – ang. content management system), to obecnie jedno z najdoskonalszych rozwiązań, jeśli prowadzenie strony internetowej wymaga częstych ingerencji w zawartość treściową oraz wizualną.

oryginalne strony www

profesjonalne realizacje stron www

Oprócz tworzenia stron posiadających panel administracyjny często zamawianą przez naszych klientów usługą jest projekt i realizacja witryny zakodowanej w języku html, czyli – na przykład – prostej w budowie i przekazie wizytówki internetowej. Strona taka jest znacznie tańsza w porównaniu do witryny CMS i spełnia rolę szyldu, który w skrócie informuje o specyfice działalności firmy, organizacji czy idei przedsięwzięcia oraz zawiera najważniejsze dane, takie jak informacje teleadresowe. Koszt założenia strony internetowej waha się w przedziale od około 210 zł (wizytówka internetowa) do ok. 1500 zł (strona z panelem CMS).

Projekty graficzne

W ramach naszej działalności powstają oryginalne projekty graficzne stron www, odpowiadające wizjom i potrzebom klientów z różnych branż. Zanim przystąpimy do działania, dokładnie omawiamy z usługodawcą jego wymagania oraz wspólnie dobieramy najlepszą formę graficznego przekazu. Zlecenia tego typu realizowane są w przypadku, gdy klient współpracuje już z informatykiem kodującym jego stronę. W takiej sytuacji wykonujemy sam projekt graficzny całej witryny lub poszczególnych jej części (podstron) oraz mniejszych elementów. Plik z projektem (w różnych formatach, np. .psd i .png) trafia do klienta, któremu pozostaje przekazać materiały informatykowi w celu zakodowania grafik.

projektowanie grafiki na strony www

oryginalne projekty graficzne

Nasza oferta graficzna jest w pełni kompleksowa. Poza realizowaniem zarówno rozbudowanych, jak i prostych witryn internetowych oraz tworzeniem projektów graficznych na potrzeby stron www, sporządzamy także projekty graficzne do druku. Materiały przeznaczone do druku, takie jak ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki doskonale uzupełniają i współtworzą wizualną reprezentację marki, dzięki czemu informacje o firmie trafiają do odbiorcy nie tylko kanałem internetowym. Projekty na potrzeby druku są przez nas najczęściej realizowane jako część pakietu zleceń, obejmującego realizację strony internetowej czy wykonanie projektów graficznych na strony www. Zaprojektowane elementy graficzne zostają dopasowane do specyfiki drukarni, którą klient wytypował w celu realizacji zlecenia. Pliki z gotowymi projektami przekazujemy klientowi, który sam oddaje je do druku w wybranym przez siebie miejscu.