Nowości w Fabryce Dizajnu

W naszej ofercie nowością jest fotografia. Wykonujemy zdjęcia aranżowane, które często stają się podstawą szaty graficznej strony www, jak na przykład tutaj:

 

Specjalnie na potrzeby strony www Klientki, wykonaliśmy zdjęcia nagietków w doniczce, w moździerzu, samych główek, na białym tle i te zdjęcia są podstawą dizajnu strony. Sama stronka była bardzo tania, ponieważ jest to wizytówka, czyli strona www składająca się z 1 zakładki, bez menu, gdzie na jednej stronie są informacje o ofercie, dane kontaktowe, galeria. Mimo, że strona internetowa jest tania, to jej szata graficzna jest równie atrakcyjna co szata graficzna bardziej skomplikowanej realizacji, przede wszystkim dzięki zdjęciom aranżowanym kwiatów.

Cennik stron internetowych

w naszej firmie jest zróżnicowany, ale staramy się, żeby zarówno proste i tanie strony internetowe jak i te bardziej skomplikowane miały atrakcyjną i oryginalną szatę graficzną. Naszym ulubionym zajęciem jest tworzenie projektu graficznego strony www. Dlatego nasz cennik stron internetowych może zadowolić każdego i każdy Klient będzie usatysfakcjonowany realizacją, gdzie dodamy jakieś nasze zdjęcie lub ich całą serię.