cena za wykonanie strony internetowej

cena za wykonanie strony internetowej

Jesteśmy firmą, która projektuje strony www, elementy graficzne do internetu i do druku. Robimy tanie strony internetowe, dodatkowo projektujemy dla Klientów loga, wizytówki, ulotki, które nawiązują szatą graficzną do wyglądu witryny. Cena za wykonanie strony internetowej z panelem zarządzania zaczyna się od 950 zł. Taka strona ma pięć przycisków w menu, może mieć galerię zdjęć. Nasi Klienci też często chcą mieć specjalną wersję na urządzenia mobilne, stronę z dodatkowymi wersjami językowymi albo z większą ilością zakładek, cena za wykonanie strony internetowej która jest  bardziej rozbudowana jest troszkę wyższa. Tak samo jeśli strona ma być połączona z portalami społecznościowymi.

cena za wykonanie strony internetowej

cena za wykonanie strony internetowej

 

Czasami też tak bywa, że zamiast tworzyć witrynę od początku, odświeżamy już istniejącą. Jeśli stara strona była oparta na silniku WordPress, to projektujemy nową szatę graficzną i kodujemy nowy motyw.  Jeśli stara strona nie posiadała panelu zarządzania, instalujemy wordpress-a na serwerze Klienta. Wtedy

cena za wykonanie strony internetowej

która miała starszą wersję, jest taka, jak stworzenie witryny od początku. Dodajemy jedynie starą treść, zakładki i zdjęcia. Poza tym całość jest tworzona od nowa.

Jeśli Klient chce zaistnieć w sieci, a nie ma dużych środków na realizację tego celu, możemy zakodować wizytówkę internetową, która nie ma zakładek i panelu zarządzania. Taka wizytówka posiada wszystkie informacje na stronie głównej, tak samo dobrze się pozycjonuje, jak bardziej rozbudowane witryny.